100₺ Üzeri Tüm Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO

İade Politikası

İade Politikası

Jutsack.com’dan satın aldığınız ürünler için sipariş teslim tarihi itibariyle 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Şartlar:

İade işleminizin başlatılması için lütfen öncelikle info@jutsack.com adresinden bize ulaşınız. 

Ürünü, size en yakın olan kargo şirketinden ya da anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile adresimize 5 gün içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderme durumunuzda tarafımızdan size bir kod temin edilecektir, bu kodu kullanarak ürünü yollamanız gerekmektedir. Teslimat ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Kargo kodu kullanılmadan gönderilen alıcı ödemeli iadeler kabul edilememektedir.

İade işleminin onaylanması için ürünün orjinal ambalajında, kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünü faturası ile birlikte, faturada bulunan iade bölümünü doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

**İndirim kullanılan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Eğer ürününüz size hediye olarak gönderilmiş ise:

İadeniz onaylandıktan sonra sizinle jutsack.com da kullanabileceğiniz hediye kartı kodu paylaşılacaktır. İade edilen ürünün fatura tutarı kadar bakiye hediye kartınıza yüklenecektir. Hediye kartınızdaki bakiyeyi 1 sene içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

Ürün, orjinal paketi ve hediye bilgi fişinin arka yüzündeki iade formu doldurularak sayfa sonunda yazan Teşvikiye adresimize gönderilmelidir.

Kargo ücretleri iade edilememektedir.

Monogram olarak yapılan çantalar iade edilememektedir.

Ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza email ile iletilir.

Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Geri ödeme, ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadığınızda takdirde lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

Tüm sorularınız için bize info@jutsack.com adresinden ulaşabilirsiniz.